Do tegorocznego Black Friday pozostało już tylko 10 dni. To najwyższy czas dla wszystkich łowców okazji, aby przygotować się na zakupy. Dlaczego już teraz, a nie dopiero w Black Friday? Odpowiedź jest bardzo prosta!

Jeszcze kilka lat temu oferty sklepów przygotowane z okazji Black Friday pojawiały się dopiero dokładnie w piątek (Czarny Piątek). W kolejnych latach coraz więcej sklepów decyduje się na ogłoszenie swoich ofert wyprzedaży już wcześniej. Czasem dzień przed Czarnym Piątkiem, a czasem kilka dni, sklepy decydowały się na ogłoszenie promocji, które miały obowiązywać od północy z czwartku na piątek. Jednak coraz częściej owe promocje obowiązują już od momentu ich ogłoszenia – tym samym Black Friday zaczyna się w tych sklepach znacznie wcześniej niż w piątek.

Na fali ogromnego zainteresowania Black Friday obserwowanego w ostatnich latach w Polsce niektóre sklepy przygotowują specjalne oferty wyprzedażowe już nawet na tydzień, dwa przed. To nie wszystko, w skrajnych przypadkach oferty Black Friday są komunikowane niemal od początku listopada. W ten sposób sklepy przedłużają okres promocji cenowych i tym samym zwiekszają wielkość sprzedaży. To znacza korzyści dla obu stron – i dla klientów, i dla sklepów.

Dlatego właśnie już teraz warto odwiedzać stronę główną serwisu internetowego Black-Friday.pl i sprawdzać pojawiające się tu oferty sklepów. Do Black Friday już tylko 10 dni!