Categories
nowości

10 dni do Black Friday 2019

Do tegorocznego Black Friday pozostało już tylko 10 dni. To najwyższy czas dla wszystkich łowców okazji, aby przygotować się na zakupy. Dlaczego już teraz, a nie dopiero w Black Friday? Odpowiedź jest bardzo prosta!

Jeszcze kilka lat temu oferty sklepów przygotowane z okazji Black Friday pojawiały się dopiero dokładnie w piątek (Czarny Piątek). W kolejnych latach coraz więcej sklepów decyduje się na ogłoszenie swoich ofert wyprzedaży już wcześniej. Czasem dzień przed Czarnym Piątkiem, a czasem kilka dni, sklepy decydowały się na ogłoszenie promocji, które miały obowiązywać od północy z czwartku na piątek. Jednak coraz częściej owe promocje obowiązują już od momentu ich ogłoszenia – tym samym Black Friday zaczyna się w tych sklepach znacznie wcześniej niż w piątek.

Na fali ogromnego zainteresowania Black Friday obserwowanego w ostatnich latach w Polsce niektóre sklepy przygotowują specjalne oferty wyprzedażowe już nawet na tydzień, dwa przed. To nie wszystko, w skrajnych przypadkach oferty Black Friday są komunikowane niemal od początku listopada. W ten sposób sklepy przedłużają okres promocji cenowych i tym samym zwiekszają wielkość sprzedaży. To znacza korzyści dla obu stron – i dla klientów, i dla sklepów.

Dlatego właśnie już teraz warto odwiedzać stronę główną serwisu internetowego Black-Friday.pl i sprawdzać pojawiające się tu oferty sklepów. Do Black Friday już tylko 10 dni!