Categories
nowości

2 tygodnie do Black Friday 2017

Już tylko dwa tygodnie pozostały do największych wyprzedaży w roku czyli do Black Friday 2017. Z pewnością wielu łowców okazji już teraz szykuje się do wielkich zakupów. Słusznie, ponieważ tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo udanie.

Zostały tylko dwa tygodnie

Dwa tygodnie to naprawdę niewiele czasu, zaledwie 14 dni. Z każdym dniem swój udział zapowiadają kolejne sklepy, które już przygotowują ciekawe oferty promocyjne. Szykuje się naprawdę fantastyczna zabawa i prawdziwe szaleństwo zakupowe.

Kiedy jest Black Friday 2017?

Dla przypomnienia – tegoroczny Black Friday przypada 24 listopada 2017 r. Oczywiście jest to jak zwykle piątek, ale niezwykły, bo Czarny Piątek. Lista promocji będzie aktualizowana przez cały dzień, zatem już teraz gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania w tym dniu naszej strony Black Friday. Podobnie jak w ubiegłych latach część sklepów zapewne dopiero w ciągu dnia zaprezentuje swoje propozycje, dlatego też lepiej śledzić listę ofert na bieżąco.

Black Friday zakupy
Już tylko 2 tygodnie do Black Friday 2017

 

Kolejne wyprzedaże w Cyber Monday

Piątek to jednak nie koniec wielkich wyprzedażowych zakupów, ponieważ już trzy dni później, zaraz po weekendzie, jest poniedziałek i kolejne święto wyprzedaży zwane Cyber Monday. Spora część sklepów oferuje obniżki cen produktów przez cały ten okres tj. od piątku aż do poniedziałku, włącznie z sobotą i niedzielą, a zatem szaleństwo zakupów może trwać łącznie aż 4 dni!

Kolejne wyprzedaże?

To na szczęście nie wszystkie okazje zakupowe, jakie czekają na nas w tym roku. Chodzi tu głównie o dzień wyprzedaży świątecznych (bożonarodzeniowych) określany w Wielkiej Brytanii jako Boxing Day. Również do Polski powoli dociera to święto, podobnie jak kilka lat temu zaczął zadomawiać się w naszym kraju Black Friday.

Warto też wspomnieć o jeszcze jednym wydarzeniu, które nosi nazwę Dzień Darmowej Dostawy. To bardzo ciekawa inicjatywa promująca zakupy w Internecie poprzez promocyjną, bezpłatną dostawę. Co prawda ceny w tym dniu nie są tak atrakcyjne jak w trakcie opisanych powyżej kilku dni wielkich wyprzedaży, ale mimo wszystko warto się przyjrzeć różnym ofertom w tym dniu. Darmowa przesyłka sprawia bowiem, że część produktów o dużej wartości i znacznych gabarytach może stać się bardzo atrakcyjnymi cenowo.