Categories
nowości

200 dni do Black Friday 2017

Black Friday w tym roku dokładnie przypada 24 listopada 2017 r., zwyczajowo w ostatni piątek tego miesiąca. Zatem pozostało już tylko 200 dni do Black Friday 2017. To co prawda ponad pół roku, ale warto już dziś zanotować sobie ten termin w swoim kalendarzu. Ten dzień to świetna okazja na zakupy w niższych cenach. Oczywiście zagadką pozostaje poziom obniżek cenowych.

Promocje cenowe

Z okazji Black Friday część sklepów oferuje naprawdę potężne obniżki cen. Czasem są to nawet obniżki sięgające ponad 50% standardowej ceny. Są niestety też sklepy, które oferują niewielkie obniżki (wręcz symboliczne), a tym samym niezbyt atrakcyjne dla klientów.

Co nas czeka w tym roku?

Można się spodziewać, że w tym roku to wielkie święto wyprzedaży z pewnością przyniesie jeszcze więcej ciekawych ofert niż w ubiegłych latach. Dzieje się tak ponieważ Czarny Piątek staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Z jednej strony coraz więcej osób wiedząc o tej promocji wyczekuje ofert specjalnych, a z drugiej strony coraz więcej sklepów z tego powodu przygotowuje promocje dedykowane Black Friday. Już w ubiegłych latach w polskim Czarnym Piątku uczestniczyły sklepy niemal wszystkich branży, oferując takie produkty jak: sprzęt agd, sprzęt rtv, perfumy, kosmetyki, sprzęt foto, komputery, obuwie, ubrania, sprzęt sportowy i wiele, wiele innych. Ta rosnąca popularność to bardzo dobra informacja dla wszystkich kupujących. Oznacza to więcej sklepów, więcej ofert, a zatem większy wybór okazji. Można założyć, że warto zaczekać do tego dnia, aby spróbować kupić szczególnie drogie produkty znacznie taniej niż zwykle. Dobrym przykładem może tu być chociażby elektronika (zwłaszcza taka jak np. telewizory o dużych przekątnych ekranowych).

zostało już tylko 200 dni do Black Friday 2017 w polskich sklepach
200 dni do Black Friday 2017

Wyprzedaże już za kilka miesięcy

Warto więc zapamietać, że tegoroczne czarnopiątkowe wyprzedaże ruszają w tym roku 24 listopada. Ten dzień to oczywiście piątek. Zatem, skoro już tylko 200 dni do Black Friday 2017, do zobaczenia za kilka miesięcy!