Categories
nowości

Black Friday 2016 już za 10 dni

Pozostało już tylko 10 dni do największych wyprzedaży w roku czyli Black Friday 2016. Tegoroczny Black Friday przypada 25 listopada, a zatem pora rozpoczynać wielkie odliczanie!

Wielkie wyprzedaże już za 10 dni

Do Black Friday 2016 jest jeszcze zaledwie 10 dni czyli tylko nieco więcej niż tydzień. Warto więc już powoli rozpoczynać przygotowania do wielkich zakupów. Co zatem zrobić, aby zakupy w Czarny Piątek przyniosły jak największą satysfakcję?

 

Lista zakupów

Warto jeszcze przed Black Friday 2016 sporządzić sobie listę planowanych zakupów. Z pewnością już teraz jesteś w stanie określić czego aktualnie potrzebujesz, bądź co w najbliższym czasie planujesz zakupić. To pomoże Ci sprawnie wyszukać interesujące Cię produkty wśród natłoku różnych ofert, które pojawią się w trakcie Black Friday. W emocjach gorączki wyprzedażowych zakupów łatwo zapomnieć o tym co tak naprawdę jest potrzebne i np. kupić rzeczy raczej przypadkowe i niezbyt potrzebne.

Black Friday Polska 2016 już za 10 dni: 25.11.2016
Black Friday 2016 już za 10 dni

Sprawdzenie cen

Czasem zdarza się, że klienci ślepo ufają sprzedawcom i w trakcie Black Friday kupują produkty oferowane jako wyprzedażowe, choć tak naprawdę są one sprzedawane w standardowych cenach. Taka praktyka stosowana przez niektóre sklepy jest oczywiście naganna, jednak niestety niekiedy się zdarza. Jak uniknąć rozczarowania? Najprościej będzie jeśli już teraz sprawdzisz ceny interesujących Cie artykułów, aby móc sprawdzić w trakcie Black Friday 2016 czy cena jest rzeczywiście obniżona.

Black Friday 2016 już za 10 dni

Na koniec warto zapamiętać datę: 25.11.2016 r. czyli piątek za 10 dni. To właśnie wtedy odbędzie się tegoroczny Black Friday. Zaczynamy zaraz o północy publikując listę ofert wyprzedażowych, a w ciągu całego dnia będziemy ją na bieżąco aktualizować. Gdzie pojawi się lista ofert? Zamieścimy ją na stronie głównej Black Friday Polska.