Categories
nowości

Black Friday 2019 już za miesiąc!

Nadchodzi najważniejszy okres w roku dla wszystkich wielbicieli zakupów, a w szczególności łowców okazji. To szansa na wielkie zakupy, na dodatek w wyjątkowo niskich cenach.

Kiedy?Już za miesiąc!

Wielkie święto wyprzedaży w tym roku przypada 29 listopada, a to oznacza… Black Friday 2019 już za miesiąc! Na pewno też, tak jak w ubiegłych latach, pierwsze oferty przygotowane na Czarny Piątek Wyprzedaży pojawią się nawet kilka, kilkaście dni wcześniej. Dlatego też już teraz można powoli zaczynać przeglądanie ofert różnych sklepów i planowanie swojej listy zakupów.

Data Black Friday 2019
29.11.2019 – Black Friday w Polsce i na świecie

Black Friday 2019 w Polsce

Polskie sklepy od dobrych kilku lat w coraz większym stopniu angażują się w wielkie święto wielkich wyprzedaży jakim jest Black Friday. Polska nazwa czyli Czarny Piątek jest sygnałem do rozpoczęcia zakupów w atrakcyjnych cenach. W ofertach wyprzedaży jest w zasadzie pełny asortyment – od kosmetyków, przez odzież, aż po różnego rodzaju sprzęt elektroniczny.

Black Friday 2019 na świecie

Warto przypomnieć, że Black Friday przypada dokładnie 29.11.2019 nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Promocje dotyczą więc nie tylko polskich sklepów, ale też międzynarodowych sieci. W każdym jednak kraju oferty mogą się różnić – nawet w ramach jednej marki (jednej sieci sklepów). Dzieje się tak zawsze, nie tylko w tym roku. Główny asortyment objęty promocją może też znacznie różnić się w zależności od kraju.

Lista ofert i lista sklepów

Oferty wyprzedażowe będą publikowane na stronie głównej serwisu Black Friday na bieżąco. Sporo z nich pojawi się na pewno z wyprzedzeniem, więc warto sprawdzać je na naszej liście ofert jak najwcześniej. Z drugiej strony – część sklepów często ogłasza swoje promocje dopiero w ostatniej chwili, dokładnie w Czarny Piątek. Zapraszamy zatem do regularnych odwiedzin naszej strony. Będzie ona aktualizowana na bieżąco, nie tylko w trakcie Black Friday, ale również przez cały tzw. Black Weekend.