Categories
nowości

Już tylko tydzień do Black Friday 2017

Rozpoczęło się właśnie „końcowe odliczanie” do tegorocznego Black Friday – pozostał bowiem tylko tydzień do Black Friday 2017 czyli największych wyprzedaży w roku. Zatem już za siedem dni poznamy pełną listę tegorocznych promocji. Obowiązywać one będą w trakcie Black Friday 2017, a część z nich także podczas kolejnego dnia wielkich wyprzedaży czyli odbywającego się zaraz po weekendzie Cyber Monday 2017.

Warto tu zaznaczyć, że obie wielkie wyprzedaże dzielą od siebie zaledwie 3 dni – Black Friday przypada w tym roku w 24 listopada (oczywiście w piątek), natomiast Cyber Monday 27 listopada (oczywiście w poniedziałek). Tym samym ci klienci, którzy nie zdążą zaspokoić w piątek swego apetytu na promocje będą mieli kolejną szansą już kilka dni później.

Czarny Piątek a Cybernetyczny Poniedziałek

O czym jeszcze warto wspomnieć? Może o tym, że część sklepów przygotowuje na jedno i drugie wydarzenie dokładnie te same promocje, które mogą obowiązywać także pomiędzy nimi czyli przez cały weekend (w sobotę i niedzielę). Inne sklepy natomiast przygotowują zupełnie inną ofertę wyprzedażową na Czarny Piątek, a zupełnie odmienną na Cybernetyczny Poniedziałek. Z pewnością będą również takie sklepy, które specjalne promocje przygotują tylko na jeden z tych dni. Oznacza to, że część sklepów przygotuje je tylko na piątkową wyprzedaż, a część tylko na poniedziałkową.

pozostał tylko tydzień do Black Friday 2017
Black Friday 2017 już za tydzień

Na szczęście wszystkie szczegóły takie jak oferty promocyjne, rabaty, wyprzedaże, obniżki czy kody rabatowe (kupony promocyjne) poznamy już niebawem. Do największych wyprzedaży w roku zostało bowiem naprawdę niewiele czasu – pozostał zaledwie tydzień do Black Friday 2017. Warto zatem śledzić nie tylko obie nasze strony internetowe (www.black-friday.pl oraz www.cyber-monday.pl), ale także nasz fanpage Black Friday oraz fanpage Cyber Monday na Facebooku, gdzie również będziemy informować na bieżąco o tegorocznej ofercie wyprzedażowej.

Kiedy pierwsze oferty?

Pierwsze oferty zaczną się pojawiać na pewno jeszcze przed Czarnym Piątkiem. Będą zamieszczane stopniowo od dziś przez każdy kolejny dzień, aż do samego Black Friday. W trakcie tego dnia lista sklepów i ofert na naszej stronie również będzie na bieżąco aktualizowana. Już teraz więc zachęcamy wszystkich „łowców promocji” do regularnych odwiedzin.