Reklama

Są Państwo zainteresowani dodaniem swojej oferty na stronę Black Friday? Bardzo się cieszymy i zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Współpraca poprzez sieci afiliacyjne

W sprawie publikacji ofert na stronie Black Friday prosimy o kontakt z naszymi Partnerami reklamowymi czyli ze współpracującymi z nami sieciami afiliacyjnymi: TradeTracker, Tradedoubler, Convertiser, Awin. To właśnie za ich pośrednictwem możliwe jest dodanie oferty Państwa sklepu do naszego zestawienia ofert Black Friday.

Czas nawiązania współpracy

Ponieważ proces nawiązania współpracy może być czasochłonny zachęcamy do kontaktu z naszymi Partnerami z odpowiednim czasowym wyprzedzeniem. Kontakt nawiązany w przededniu Black Friday z pewnością okaże się być spóźniony i tym samym nieskuteczny, dlatego warto pomyśleć o nim jak najwcześniej. Prosimy też wziąć pod uwagę, że proces nawiązania formalnej współpracy pomiędzy Państwa firmą a daną siecią afiliacyjną leży całkowicie poza naszymi kompetencjami i tym samym nie mamy żadnej możliwości ingerencji w niego (np. jego przyspieszenia).

Wykluczenia niektórych produktów

Z uwagi na naszą politykę dotyczącą prezentowanych w serwisie Black-Friday.pl treści nie publikujemy ofert dotyczących m.in. artykułów dla dorosłych, kontrowersyjnych, nielegalnych, obraźliwych lub w jakikolwiek sposób naruszających normy społeczne.

Pomoc, sugestie i doradztwo

Po nawiązaniu formalnej współpracy z jednym z naszych Partnerów będą Państwo mogli przygotować kampanię do publikacji w naszym serwisie. Jeśli tylko będą Państwo potrzebowali konsultacji w tym zakresie to chętnie pomożemy. Bazując na naszych doświadczeniach postaramy się wspólnie z Państwem przygotować ofertę / kampanię na stronie Black Friday jak najlepiej dopasowaną do Państwa produktu i grupy docelowej.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Black-Friday.pl