Categories
nowości

Tylko trzy miesiące do Black Friday 2019

Do tegorocznego Black Friday zostały już tylko trzy miesiące, Czarny Piątek w 2019 roku przypada bowiem 29 listopada. Oczywiście warto też pamiętać, że trzy dni później będzie z kolei Cyber Monday czyli kolejny dzień wyjątkowych promocji, rabatów i okazji zakupowych. Jeden i drugi dzień coraz częściej łączą się w jedno wielkie święto wyprzedaży określane czasem również jako Black Weekend.

Najbliższy okres to dobry czas na to, aby powoli przygotować się do wielkich zakupów. Jeśli tylko planujesz już większe zakupy typu komputer, telefon czy aparat fotograficzny to rozważ poczekanie z nimi aż do Black Friday czy też Cyber Monday. Może się okazać, że dokonasz zakupu tego wybranego produktu znacznie taniej niż np. teraz.

Warto już teraz sprawdzić ceny wybranego produktu (najlepiej w kilku różnych sklepach), a później na bieżąco obserwować ich poziom, aż do 29 listopada czyli Czarnego Piątku. Oczywiście nie ma pewności, że każdy sklep dokona obniżki ceny właśnie tego wybranego artykułu,ale szanse na to są naprawdę spore (bo tak naprawdę jaki inny dzień miałby być na to lepszy?).