Categories
nowości

Black Friday 2016 już za 3 miesiące

Dziś jest 25 sierpnia co oznacza, że do tegorocznego Black Friday 2016 pozostały już zaledwie 3 miesiące. Z pewnością oferta tegorocznych wyprzedaży będzie jeszcze ciekawsza niż w ubiegłych latach. Widać wyraźnie rosnące zainteresowanie tym dniem ze strony kupujących, jak i sprzedawców – nie tylko za granicą, ale i również przy okazji Black Friday Polska.

Wielka wyprzedaż

Czego można się spodziewać w tym roku? Jak to zwykle – wielkiej wyprzedaży! Wzorem ubiegłych lat z pewnością w akcję wyprzedażową zaangażują się duże i małe sklepy oraz dostawcy różnego rodzaju usług. W ofercie promocyjnej zapewne pojawią się takie pozycje jak: sprzęt elektroniczny (telewizory, sprzęt audio, pralki, lodówki, telefony), komputery i akcesoria, gadżety elektroniczne, kosmetyki (dla kobiet i dla mężczyzn), moda (czyli odzież damska, męska i dziecięca) czy nawet artykuły dla zwierząt.

Black Friday 2016 za 3 miesiące
Black Friday 2016 już za 3 miesiące!

Biorąc po uwagę rosnącą popularność tego wyprzedażowego święta w Polsce można założyć, że z pewnością każdy kupujący znajdzie coś dla siebie. Jak dokładnie będą wyglądać oferty, które sklepy zdecydują się wziąć udział w akcji i jakie produkty trafią do sprzedaży? O tym wszystkim przekonamy się już wkrótce. Kiedy dokładnie?

Black Friday 2016

Warto przypomnieć, że tegoroczne święto wielkich wyprzedaży, znane na świecie jako Black Friday, a w Polsce też jako Czarny Piątek, a odbywające się w ostatni piątek listopada, w tym roku przypadnie 25.11.2016 r. W tym dniu z pewnością należy śledzić od rana pojawiające się oferty na stronie internetowej Black-Friday.pl, ponieważ strona będzie cały czas na bieżąco aktualizowana.