O akcji

Black Friday co to jest? Oto najważniejsze informacje na temat Black Friday – warto się z nimi zapoznać, aby dowiedzieć się dokładnie co to jest Black Friday, jak wygląda Black Friday Polska czyli odpowiedni tego amerykańskiego wielkiego święta wyprzedaży w Polsce, kiedy się on odbywa i gdzie dokładnie czyli w których sklepach.

Black Friday co to jest?

Black Friday to święto wyprzedaży, które od kilku lat zyskuje popularność również w Polsce. Black Friday wywodzi się ze Stanów Zjednocznych, gdzie jest obchodzony następnego dnia po Święcie Dziękczynienia. To wielkie święto wyprzedaży stało się jednym z symboli wolnego rynku w USA, a przede wszystkim symbolem amerykańskiego handlu i bogactwa jego ofert handlowych. I to jest właśnie odpowiedź na pytanie „black friday co to jest?”.

flaga_usa

Black Friday to jednak nie tylko USA, Kanada, Wielka Brytania czy inne kraje anglojęzyczne. Ten słynny dzień wielkich wyprzedaży zyskuje sobie jednak coraz większą popularność również w wielu innych krajach, nie tylko w Ameryce czy Europie, ale na dosłownie całym świecie.

Black Friday Polska

W naszym kraju to święto największych wyprzedaży określane jest też jako Black Friday Polska, albo Czarny Piątek Wyprzedaży i z roku na rok przyciąga coraz większa liczbę uczestników – zarówno ze strony sklepów, jak i kupujących. Z roku na rok oferty stają się coraz szersze, ciekawsze i mają coraz to niższe ceny.

 

Kiedy?

Termin wyprzedaży Black Friday to ostatni piątek miesiąca, dzień po słynnym Święcie Dziękczynienia. Data tegorocznego Black Friday to 29.11.2019 czyli inaczej po prostu 29 listopada 2019.

Black Friday co to jest

Black Friday

Gdzie?

Promocja wyprzedażowa Black Friday w Polsce obejmuje coraz więcej sklepów. Są wśród nich zarówno wielkie sklepy wielobranżowe, jak i też małe, specjalistyczne sklepy. Gdzie będzie można skorzystać z wielkich obniżek? Które z polskich sklepów będą brały udział w wyprzedaży Black Friday Polska? Jakie oferty wyprzedaży przygotują sklepy zagraniczne? To wszystko warto sprawdzić na naszej stronie www.black-friday.pl w trakcie Black Friday*.

* Oferty będziemy aktualizować na bieżąco przez cały dzień.