Categories
nowości

Black Friday 2018 już za pół roku

Do tegorocznego wielkiego święta wyprzedaży czyli Black Friday 2018 zostało pół roku. To pozornie dużo, ale część klientów najwyraźniej już nie może się doczekać święta, gdyż jak pokazują statystyki regularnie szukają różnych produktów w wyszukiwarkach opatrując jest dodatkowo frazą „black friday”.

Kiedy jest Black Friday 2018?

Tegoroczny Black Friday przypada dokładnie za 6 miesięcy od dziś, w piątek 23 listopada 2018 – czeka nas wtedy kolejna odsłona promocji, rabatów i wyprzedaży. Czarny Piątek w Polsce od kilku lat odnotowuje rosnącą popularność i jego każda kolejna edycja przyciąga coraz więcej klientów oraz sklepów. Tegoroczny polski Black Friday zapewne również będzie większy od poprzednich i przyciągnie rekordową liczbę uczestników. I oby wysokość zniżek, rabatów i upustów była również rekordowa.

Black Friday 2018

Jakie produkty na Black Friday?

Wśród ofert specjalnych na pewno znajdą się produkty z kategorii takich jak sprzęt RTV, sprzęt AGD, sprzęt komputerowy czy fotograficzny, do tego oczywiście kosmetyki i moda. Dodatkowo można się spodziewać też mniej typowych ofert, np. typu turystyka, rękodzieła, zdrowie, ubezpieczenia.

Oczywiście Black Friday to nie wszystko – spora część sklepów wzorem lat ubiegłych przygotuje w tym roku oferty również na Cyber Monday. To kolejny dzień wielkich wyprzedaży, który przypada na pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. Rosnąca popularność tych dwóch dni powoduje, że niemal scalają się one w jedno wielkie święto wyprzedaży, ponieważ część sklepów utrzymyje promocyjne ceny od piątku do poniedziałku. Zatem można wręcz mówić o całym „weekendzie wyprzedaży”, który zaczyna być nawet określany jako Black Weekend.

Zatem do zobaczenia na tegorocznym Black Friday, Cyber Monday czy też Black Weekend!