Categories
nowości

Black Week 2019 rozpoczęty!

Rozpoczynamy Black Week 2019

Czym jest Black Week? To ten tydzień listopada, którego kulminację stanowi Black Friday. Tym samym Black Week 2019 oznacza początek okazji cenowych związanych z tym wielkim świętem promocji i wyprzedaży. Ostatnimi laty coraz więcej sklepów, niezależnie od asortymentu sprzedawanych produktów, komunikuje swoje promocje Black Friday już na tydzień przed. Propozycje są naprawdę bardzo zróżnicowane – od symbolicznych obniżek cen (które mają dopiero przygotować klientów na główne zniżki w nadchodzący piątek), aż po potężne obniżki, które będą obowiązywać już przez cały Czarny Tydzień 2019. Część sklepów ogłosiła swoje oferty specjalne już w piątek 22 listopada, a część dopiero dziś tj. w poniedziałek 25 listopada. Zapewne przez cały ten tydzień, każdego dnia, będą pojawiać się nowe informacje o kolejnych ofertach w kolejnych sklepach.

…a nadchodzi już Black Weekend

Oczywiście z każdym dniem będzie zapewne coraz więcej nowych ofert, ale największych promocji należy spodziewać się pod koniec tygodnia – nie tylko w długo wyczekiwany piątek, ale w zasadzie przez cały weekend, który określany jest już zwyczajowo jako Black Weekend.

Black Week 2019
Black Week czyli początek tygodnia wyprzedaży poprzedzającego Black Friday

Lista ofert i sklepów

Black Week czy inaczej mówiąc Czarny Tydzień to po prostu wielkie odliczanie przed Czarnym Piątkiem, albo też – używając muzycznego porównania – rodzaj przygrywki do ważniejszego, właściwego utworu, będącego główną atrakcją. W związku z rosnącą popularnością listopadowych promocji, stałego wzrostu ich zasięgu oraz czasu trwania są bardzo duże szanse, że każdy, nawet najbardziej wybredny klient, znajdzie dzięki nim coś dla siebie. Zapraszamy zatem do śledzenia na bieżąco listy ofert promocji, wyprzedaży, zniżek i rabatów, publikowanej na stronie głównej serwisu black-friday.pl i przy okazji tradycyjnie życzymy udanych zakupów!