Categories
nowości

Cyber Monday Polska 2015

30 listopada 2015 to wielkie święto wyprzedaży w sklepach internetowych czyli Cyber Monday Polska. W tym dniu, podobnie jak w Black Friday, sklepy oferują różnego rodzaju promocje, upusty i rabaty. Klienci natomiast starają się jak najszybciej dokonać zakupu, ponieważ często liczba artykułów dostępnych w cyber poniedziałkowej wyprzedaży jest ograniczona.

Informacje o promocjach w ramach Cyber Monday Polska dostępnych można znaleźć na specjalnej stronie internetowej zawierającej sklepy Cyber Monday.

cyber-monday-black-friday
Cyber Monday 2015

Choć oba święta wyprzedaży tj. Black Friday oraz Cyber Monday dzieli zaledwie kilka dni to jednak klienci wypatrują okazji w Cyber Poniedziałek równie intensywnie co w Czarny Piątek. Warto jednak przypomnieć, że Black Friday tradycyjnie wiąże się z wyprzedażami w sklepach stacjonarnych, natomiast Cyber Monday w sklepach internetowych. Z czasem jednak te różnice coraz bardziej zaczęły się zacierać i obecnie coraz więcej sklepów i klientów traktuje oba te dni wyprzedaży identycznie. Ponadto okres pomiędzy nimi często określany jest jako Black Weekend.

  • Więcej informacji o Cyber Monday.
  • Informacje o ofertach wyprzedaży przygotowanych specjalnie na Cyber Monday oraz Black Friday znajdziesz na stronie głównej Black-Friday.pl