ElegantThemes

ElegantThemes Black Friday

Do cieszącego się coraz większą popularnością WordPressa warto zakupić szablony ElegantThemes. Wśród oferowanych szablonów znajdują się szablony minimalistyczne, szablony retro, szablony nowoczesne, szablony portfolio, szablony tematyczne, szablony sklepowe (świetnie działające z wtyczką WooCommerce) i wiele, wiele innych. Ich wspólną cechą jest duża atrakcyjność wizualna i wysoka jakość wykonania.

Oferowane one są pojedynczo, bądź też w zestawie niemal 100 sztuk z różnymi licencjami.  Ogromną zaletą jest np. licencja Liftime Access, dzięki której klient-użytkownik ma dostęp do wszystkich szablonów z oferty firmy, wraz z ich przyszłymi aktualizacjami. Dodatkowo atrakcyjność propozycji wysoko podnosi fakt, że owe szablony mają nielimitowaną liczbę instalacji.

 

ElegantThemes Black Friday - Elegant Themes
ElegantThemes Black Friday

 

W przebogatej ofercie firmy ElegantThemes znajduje się m.in. szablon Divi – uznawany za jeden z najlepszych szablonów do WordPressa na świecie. Jego ogromne możliwości budzą uznanie wielu użytkowników tego systemu, którzy bardzo chętnie wykorzystują go w swych serwisach internetowych. Chociażby dla tego jednego szablonu warto skorzystać z oferty – zwłaszcza, że z okazji Black Friday cena samego Divi (jak i zresztą całego zestawu szablonów) jest znacznie niższa od standardowej.

 

Divi WordPress Theme
ElegantThemes Divi Black Friday

Zobacz jakie oferty przygotowała firma ElegantThemes z okazji Black Friday!