Categories
nowości

Oferty Black Friday za 2 tygodnie

Oferty Black Friday nadchodzą wielkimi krokami. Do wielkiego święta wyprzedaży czyli Black Friday Polska 2015 zostały już tylko dwa tygodnie. Najbliższe 14 dni będzie z pewnością bardzo pracowitym okresem dla właścicieli sklepów internetowych przygotowujących specjalne oferty wyprzedażowe. Również serwis internetowy Black-Friday.pl nie będzie odpoczywał – gdyż dla nas to wręcz najbardziej pracowity okres w roku.

oferty Black Friday
oferty black friday

Nad czym w tym czasie pracujemy? Nieprzerwanie zbieramy informacje o nadchodzących promocjach. I choć Black Friday Polska pod względem liczby ofert nie wygląda tak jak na Black Friday na świecie to jednak pracy przy agregowaniu tych danych jest naprawdę mnóstwo. Nasza aktywność w tym okresie polega nie tylko na zbieraniu danych, ale i ich dokładnej weryfikacji, a następnie kategoryzacji.

Pytania o oferty Black Friday

Zasypujecie nas pytaniami o oferty Black Friday, o to czy dołączą do akcji Black Friday Polska 2015 sklepy z elektroniką czyli np. Media Markt, Saturn, Komputronik, Media Expert, RTV Euro AGD, Neo24, Agito, Sferis, Partner AGD RTV, Value Basket, OleOle!, Samsung oficjlany sklep czy NeoNet.

Pytacie często o operatorów telefonii komórkowej Play, Orange, T-Mobile, Plus GSM, Virigin Mobile, czy też o dostawców dostępu do Internetu: Orange Neostrada, UPC, Netia. Co ciekawe, duża część pytań pochodzi od Pań, które są zainteresowane  ofertami modowymi bądź kosmetycznymi i stąd też ich pytania o sklepy Promod, Avon, Renee, Balladine, Parfois.

Równie częste są pytania o pojedyncze, duże i doskonale znane sklepy takie jak Mango, IKEA, ale są też i pytania o oferty mniejsze, mniej znane, bądź specjalistyczne typu ESKK, Mini In The Box, Light in the box.

Do najbardziej nietypowych pytań należą te o usługi informatyczne – np. czy będzie promocyjna cena typu kody rabatowe na usługi hostingowe takich firm jak Home.pl, KEI (kei.pl), eHost (ehost.pl), Hekko (hekko.pl), a także GoDaddy (pl.godaddy.com) oraz One.com. Inna grupa pytań to pytania o produkty i usługi finansowe: Internetowy Kantor (internetowykantor.pl), mBank, Vivus.pl. Zdarzają się również pojedyncze pytania o kody rabatowe i sklepy meblowe: IKEA, serwisy motoryzacyjne: Motoriucus, czy też hotele i noclegi: hotel Hilton.

Odpowiedź? 27 listopada 2015 r.

Jak łatwo się domyślić dziś nie możemy jeszcze nic ujawnić. O tym, jaki dokładnie pojawią się oferty Black Friday z okazji Czarnego Piątku w sklepach dowiemy się 27 listopada 2015. Wtedy właśnie opublikujemy wszelkie szczegóły na stronie głównej Black Friday Polska oraz na podstronie o nazwie Sklepy. Prosimy o cierpliwość, Black Friday Polska 2015 jest przecież niebawem – pozostały już przecież tylko dwa tygodnie.